MACA JE VIAC AKO ENERGETICKÝ NÁPOJ KTORÝ VÁM DÁVA KRÍDLA.

3 balenia

78,00 €
Výživový doplnok pre zlepšenie sexuálneho výkonu, erekcie, plodnosti, podporujúci psychické a fyzické zdravie.

MACA, L-ARGININ A TRIBULUS TERRESTRIS – JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA LÁTOK PRE MUŽOV V JEDNOM PRODUKTE


Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu. Základ tohto produktu je tvorený extraktom z macy fresh (Lepidium meyenii) a je doplnený L-Argininom a extraktom z Tribulus terrestris.
Maca je veľmi obľúbená rastlina medzi mužmi, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, podporiť erekciu, plodnosť, získať viac energie a podporiť nielen svoje intímne zdravie.
Maca fresh men obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

  • plodnosť, sexualitu, sexuálnu aktivitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (Maca)
  • normálne funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu, sexuálnu túžbu, imunitu, podporuje zdravie močového ústrojenstva, podporuje zdravie srdca (Tribulus terrestris)
  • prispieva k zlepšeniu krvného obehu na úrovni panvy, má kladný vplyv na spermatogenézu, pomáha organizmu s regeneráciou po dlhšom fyzickom vypätí, pomáha pri vývoji svalovej hmoty (L-Arginin)

 

SILNÉ ZLOŽENIE - 3 STAROSTLIVO VYBRANÉ ZLOŽKY A 1350 MG V JEDNEJ DENNEJ DÁVKE


Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek. Maca fresh men obsahuje v jednej dennej dávke 1350 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.


BEZPEČNÝ A PREVERENÝ PRODUKT


V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenie, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdraví veľmi nebezpečné. Maca fresh man je vyrábaná v Českej republike a je riadne notifikovaná na Ministerstve zdravotníctva.


ZLOŽENIE NA DENNÚ DÁVKU (3 KAPSULE):


Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg
L-arginin 450 mg
Tribulus terrestris extrakt 150 mg


Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.
Doporučené dávkovanie: 3 kapsule denne, zapiť vodou.

 

0 recenzií

    Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Jednotiek v balení: 90 ks kapsúl

Layout Type

Presets Color